Renginiai kraunami
Information

Registruotis

Vardo ir pavardės nurodyti nebūtina. Galima nurodyti identifikacinį kodą, kurį sudarytų Jūsų lytį simbolizuojanti raidė, du paskutinieji gimimo metų skaitmenys, pirmosios vardo ir pavardės raidės bei pirmoji motinos vardo raidė (pvz., Vyro Vardenio Pavardenio, gimusio 1978 m., kurio motino pirmoji vardo raidė yra K, identifikacinis kodas yra V78VPK).
Žemiau pateikta PSO (5) geros savijautos vertinimo apklausa. Prašome pažymėti prie kiekvieno iš penkių teiginių geriausiai Jums tinkantį atsakymą apie tai, kaip jūs jautėtės per pastarąsias dvi savaites, kai 0 - „Niekada", 1 - „Kartais", 2 - „Mažiau nei pusę to laiko", 3 - „Daugiau nei pusę to laiko", 4 - „Beveik visą laiką", 5 - „Visą laiką". Atkreipkite dėmesį, kad didesnis skaičius žymi geresnę savijautą. Pavyzdys: jei jautėtės linksmi ir pakilios nuotaikos daugiau nei pusę laiko per paskutiniąsias dvi savaites, pažymėkite langelį, kurio skaičius yra 3.
Tribe Loading Animation Image

Emocinės paramos grupė neseniai pagimdžiusioms moterims

Kas?

Mes, mamomis tapusios moterys, esame labiau panašios, nei skirtingos. Dažnai mus vienija motinystės tapsmo patyrimas kasdienybėje. Tad kartais vienoms išbūti sudėtingose motinystės akimirkose tampa per sunku. Kalbėkime apie šią patirtį, padėkime viena kitai, stiprėkime bendrystėje bei džiaukimės praturtinančia motinyste.

Kam skirta?

Grupė skirta palaikyti neseniai pagimdžiusias moteris, padedant joms susitvarkyti su emocinėmis ir psichologinėmis patirtimis po gimdymo, tokiomis kaip nuovargis, stresas, nerimas ar pogimdyvinė depresija. Grupę ves psichologė psichoterapeutė – Jelena Lukoševičienė.

Ką veiksime?

Ši grupė – tai saugi erdvė, kurioje Tu galėsi dalintis savo motinystės istorija, patyrimais, suvokimais, iššūkiais ir atradimais (pvz., įvairūs sunkumai, nuovargis, miego ir laiko sau trūkumas, aplinkinių pagalbos stoka, adaptacija prie pasikeitusios kasdienybės, dėmesio paskirstymo sunkumai, socialinė izoliacija ir kt.).

Grupės metu:

– gilinsimės į savo vidinį pasaulį ir tyrinėsime, savo mintis, jausmus bei kūno pojūčius, kai tapai mama (pvz., liūdesį, gėdą, kaltę, bejėgiškumą, pyktį, nerimą, ramybę, nepasitikėjimą savimi, vienišumą, pogimdyminės depresijos simptomus ir kt.);
– ieškosime tinkamiausių sunkumų įveikimo būdų, viena kitą palaikant, pastiprinant, padrąsinant, suteikiant emocinės paramos bei įgalinant;
– stiprinsime ryšį su savimi, kūdikiu ir kitais artimais žmonėmis.

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 10 nuotolinių susitikimų 1 kartą per savaitę (antradieniais). Užsiėmimuose yra būtina įjungta kamera, veikiantis mikrofonas ir įsitraukimas bei diskusijos. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš pirmąjį užsiėmimą (nepamirškite pasitikrinti „spam” dėžutės).

Pirmas grupės susitikimas – gegužės 13 d. 17:00 – 19:00 val.