Loading Events
Information

Jėgos ir ištvermės treniruotės visam kūnui „Stipresnis aš“ (pažengusiems)

Kas?

Jėgos ir ištvermės treniruotės visam kūnui „Stipresnis aš“ (pažengusiems).

Kam skirta?

Užsiėmimai skirti 18–45 m. amžiaus žmonėms, fiziškai aktyviems ir šiuo metu neturintiems sunkių traumų, dėl kurių fizinis aktyvumas gali būti žalingas. Rekomenduojama žmonėms, kuriem fiziškai aktyvūs arba 2–3 kartus per savaitę atlieka vidutinio ir aukšto intensyvumo treniruotes.

Ką veiksime?
  • Sužinosime apie aktyvesnį ir sveikesnį gyvenimo būdą, jo naudą jūsų kūnui, sveikatai ir bendrai savijautai.
  • Atliksime saugius ir sveikatą stiprinančius fizinius pratimus, kurie treniruos viso kūno raumenis bei širdies ir kraujagyslių sistemą patvirtintu fizinio aktyvumo planu.
  • Didžiausias dėmesys bus skiriamas pratimams su savo kūno svoriu, bet naudosime ir papildomas priemones.
Kaip viskas vyks?

Užsiregistravę dalyviai nuo liepos 1 d. iki liepos 31 d. (imtinai) dalyvaus 10 treniruočių cikle, kurios bus vedamos VšĮ Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59, Vilnius). Užsiėmimų ciklą ves Vilniaus visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ visuomenės sveikatos specialistas. Vienos treniruotės trukmė 45 – 60 min.

Užsiėmimuose privaloma turėti patogią sportinę aprangą ir avalynę. Siūloma turėti savo mankštos kilimėlį ir buteliuką vandens.

SVARBU!

Prieš registruojantis į programą įsitikinkite, ar galėsite lankyti ne mažiau kaip 80 proc. viso ciklo užsiėmimų, siekiant, kad šie užsiėmimai ir toliau sėkmingai atsinaujintų kiekvieno ciklo pabaigoje.

Turint lėtinių ligų, ūmių sveikatos problemų ar norint pasikonsultuoti prieš registruojantis į užsiėmimus, patartina kreiptis į programos koordinatorių nurodytais kontaktais.

Įsitikinkite, kad registracijos metu įvedėte teisingus kontaktinius duomenis.

 

UŽSIĖMIMAI YRA NEMOKAMI

Užsiregistravus 30 dalyvių, registracija bus stabdoma!

Registracija atidaroma 06.25 d. 12 val.

REGISTRACIJA >>>