Loading Events
Information

Kūno sudėties analizės tyrimas

Kas?

Kūno sudėties analizės tyrimas.

Kam skirta?

Vilniaus miesto ir rajono gyventojams nuo 18 m.

Ką veiksime?
Ką veiksime?

Kūno sudėties analizės tyrimas – tai lengvas, greitas ir tikslus būdas daugiau sužinoti apie savo kūno sudėtį ar padidinti motyvaciją keisti savo gyvenimo būdą.

Tyrimą rekomenduojama atlikti bendrai kūno sudėčiai įvertinti, koreguojant gyvensenos įpročius – pradėjus sveikiau maitintis ir (ar) sportuoti, stebint savo kūno sudėties pokyčius, pažangą jį tobulinant.

Kūno analizė atliekama su profesionaliu TANITA analizatoriumi. Atspausdinę jūsų asmeninę tyrimo ataskaitą (atspausdinta bus anglų k.), įvertinsime gautus rezultatus bei patarsime, ką reikėtų koreguoti gyvensenoje.

TANITA kūno sudėties analizatorius nustato:

· Kūno masės indeksą (KMI)

· Kūno riebalų kiekį procentais

· Kūno riebalų masę

· Kūno masę be riebalų

· Kūno raumenų masę

· Bazinę medžiagų apykaitą

· Dienos kalorijų normą

· Asmens metabolinį amžių

· Visceralinių riebalų lygį

Visceralinių (vidaus organus supančių) riebalų matavimas padeda atpažinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, cukriniu diabetu. Jie yra pavojingesni nei poodiniai riebalai, o perteklius daro įtaką kraujospūdžio, cholesterolio, trigliceridų kiekio kraujyje didėjimui. Visceraliniai riebalai yra susiję su antsvoriu ir nutukimu, tačiau padidėjęs jų kiekis gali būti ir normalaus svorio asmeniui, turinčiam netinkamus gyvensenos įpročius.

Kaip viskas vyks?
Kaip viskas vyks?

Kūno sudėties analizės tyrimui skiriama 5 min. vienam asmeniui. Po atlikto tyrimo specialistas pateikia gautus rezultatus ir suteikia konsultaciją. Norint gauti kuo tikslesnius duomenis, tyrimą rekomenduojama atlikti praėjus maždaug 3 val. po valgio, kofeino turinčių gėrimų vartojimo ir aktyvios fizinės veiklos. Tyrimas atliekamas basomis kojomis (be kojinių, pėdkelnių).

Kaip atrodo atspausdintas tyrimas, galite matyti čia:

Svarbu!

· Tyrimas skirtas darbingo amžiaus Vilniaus miesto ir rajono gyventojams nuo 18 metų.

· Neatliekamas nėščiosioms, nes pritaikyta tik svorio nustatymo funkcija.

· Norint palyginti kelių matavimų rezultatus, geriausia juos atlikti tuo pačiu dienos metu ir tokiomis pat sąlygomis.

· Tiriamųjų svoris gali būti iki 270 kg.

· Koreguojant mitybos įpročius, padidinus fizinį aktyvumą ir siekiant užsibrėžtų tikslų, tyrimą rekomenduojama pakartotinai atlikti po 3-6 mėn., bendram kūno sudėjimo įvertinimui ir stebėjimui – kartą per metus.

Kūno sudėties analizės tyrimas bus atliekamas visus metus. Tyrimas nemokamas.