Loading Events
Information

Mokymai „Gamink sveikiau“ ikimokyklinio amžiaus vaikų tėvams

Kas?

Sveikos mitybos mokymai, kurių metu įgysite teorinių žinių apie ikimokyklinio amžiaus vaikų mitybos principus ir šias žinias pritaikysite praktinėse maisto gamybos dirbtuvėse.

Kam skirta?

Tėvams, auginantiems ikimokyklinio amžiaus vaikus.

Ką veiksime?

Teorinėje dalyje aiškinsimės, kaip formuoti tinkamus vaikų mitybos įgūdžius, nagrinėsime sveikos mitybos principus, o praktinių dirbtuvių metu kviesime į kulinarijos studiją, kurioje išbandysime naujus vaikų mėgstamus bei sveikatai palankius patiekalus.

Mokymų turinys parengtas atsižvelgiant į vaikų mitybos principus ir rekomenduojamą maisto medžiagų ir energijos poreikį. Mokymus ves savo srities žinovai: dietistas, maisto technologas bei virtuvės šefas.

Kaip viskas vyks?

Visi užsiregistravę dalyviai bus pakviesti į 1 teorinę paskaitą (1 val. 30 min.) ir 1 praktinį maisto gamybos užsiėmimą (2 val.15 min.).

Mokymai vyks nuo balandžio 17 dienos. Teorinės paskaitos vyks nuotoliniu būdu, o praktiniai užsiėmimai vyks maisto kulinarijos studijoje, Krokuvos g. 2, Vilnius.

Teoriniai užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu per „ZOOM“ platformą. Jų trukmė – 1 val. 30 min. Praktiniai užsiėmimai vyks maisto kulinarijos studijoje, trukmė – 2 val. 15 min.