Loading Events
Information

Naujų „Vilnius sveikiau“ namų atidarymo šventė: „Aktyvi bendruomenė – sveikas miestas“

Rupgjūčio 23 d. Vingio parko Estradoje vyks nemokama fizinio aktyvumo diena: „Aktyvi bendruomenė – sveikas miestas“!

Jūsų lauks:

🔹9 val. – mankšta vyresnio amžiaus žmonėms (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Sveikatos specialistė Rasa parodys, kaip atlikti pratimus, kurie lavina pusiausvyrą ir koordinaciją, stiprina pagrindines raumenų grupes, gerina sąnarių paslankumą, mažiau apkrauna sąnarius.

🔹10:30 val. – taisyklingos laikysenos užsiėmimas ikimokyklinio amžiaus vaikams (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Patyrusi specialistė Dominika dalinsis stuburo ypatumais ir taisyklingos laikysenos svarba, padės ugdytis sveikatai palankų įprotį taisyklingai atlikti kasdienius veiksmus. Taip pat aptarsime netaisyklingos laikysenos pasekmes, mokysimės taisyklingai sėdėti, stovėti, vaikščioti, ir kelti sunkius daiktus.

🔹12 val. – nuotolinė mankšta įmonių darbuotojams („Teams“ platformoje)

Kineziterapeutė Aneta supažindins su sveikatą tausojančiais ir stiprinančiais mankštos pratimais, kuriuos atliksime kartu ir vėliau galėsime pritaikyti savo darbo vietoje.

🔹17 val. – vaikų joga, skirta 6-10 metų vaikams (Vingio parko estrados stiklinėje salėje)

Patyrusi specialistė Agnė dalinsis įvairiais kvėpavimo pratimais, jogos pozomis po vieną ir poroje bei atsipalaidavimo ir dėmesio koncentracijos pratimais. Atlikdami pratimus, vaikai ne tik išmoks streso įveikos būdų, bet tuo pačiu gerins ištvermę, koordinaciją, lankstumą ir pusiausvyrą bei didins dėmesingumą ir pasitikėjimą savimi.

🔹17 val. – kūno masės analizė asmenims nuo 18 metų (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Tyrimą atliks kūno sudėties analizatorius, padedantis atlikti standartinių parametrų analizę (kūno svorio, ūgio, kūno masės indekso, kūno raumenų, riebalų masės ir vandens masės). Po tyrimo rezultatus aptarsime su fizinio aktyvumo specialistu.

🔹 18 val. – užsiėmimas „Išlaisvink savo nugarą“ pilnamečiams darbingo amžiaus žmonėms (lauke priešais Vingio parko estrados laiptus (jeigu lis, užsiėmimas vyks patalpoje antrame aukšte)

Fizinio aktyvumo specialistas Jonas parodys, kaip atlikti fizinius pratimus, skirtus nugaros skausmo prevencijai. Išbandę raumenų stiprinimo pratimus išgirsime, kokie veiksniai turi įtakos nugaros skausmo atsiradimui bei kaip sumažinti žalingą sėdėjimo poveikį kūnui.

Prisijunkite, įkvėpsime gyventi sveikiau!

Renginys bus fotografuojamas. Registruodamiesi, dalyviai patvirtina, jog sutinka dėl atvaizdo panaudojimo „Vilnius Sveikiau“ renginio viešinime.

Registracija į renginius yra būtina.

Renginio partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Vilnius 700.