Loading Events
Information

Naujų „Vilnius sveikiau“ namų atidarymo šventė: „Geresnė ateitis mūsų rankose: psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija“

Rugpjūčio 28 d. Vingio parko Estradoje vyks nemokama psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos diena: „Geresnė ateitis mūsų rankose: psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija“!

Jūsų lauks:

🔹13 val. – nuotolinė paskaita apie Ankstyvosios intervencijos programą specialistams, dirbantiems su jaunimu („Zoom“ platformoje)

Mokysimės, kaip motyvuoti jauną žmogų keisti savo elgesį bei paskatinti suabejoti jau turimomis žiniomis, susijusiomis su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu, žala bei pasekmėmis.

🔹17:30 val. – prevencijos modelio „Planet Youth“ tyrimo rezultatų pristatymas (Vingio parko estradoje, antrame aukšte bei transliacija „Facebook“ platformoje)

Susipažinsime su 2022 m. atlikto Vilniaus miesto moksleivių tyrimo rezultatais bei ryšio su vaikais gerinimo rekomendacijomis tėvams. Renginyje dalyvaujantys ekspertai ir specialistai aptars gautus rezultatus, pagrindinius iššūkius ir galimus jų sprendimo būdus.

Prisijunkite, įkvėpsime gyventi sveikiau!

Renginys bus fotografuojamas. Registruodamiesi, dalyviai patvirtina, jog sutinka dėl atvaizdo panaudojimo „Vilnius Sveikiau“ renginio viešinime.

Registracija į renginius yra būtina.

Renginio partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Vilnius 700.