Loading Events
Information

Naujų „Vilnius sveikiau“ namų atidarymo šventė: „Kuriame ryšį kartu: emocinės gerovės diena“

Rupgjūčio 25 d. Vingio parko Estradoje vyks nemokama emocinės sveikatos diena: „Kuriame ryšį kartu: emocinės gerovės diena“!

Jūsų lauks:

🔹10 val. – nuotolinė paskaita „Psichikos sveikatos stigmatizacija: ką mąstyti, ką jausti, ką daryti?” („Zoom“ platformoje)

Paskaitos metu parodysime, kokios yra psichikos sveikatos stigmos atsiradimo priežastys, kokie yra psichikos sveikatą stiprinantys veiksmai, kaip kalba ir psichikos sveikatos sutrikimų ir juos turinčių asmenų vaizdavimas socialinėse medijose daro įtaką (ne)stigmatizavimui.

🔹12 val. – savižudybių prevencijos mokymai „SafeTALK“ (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Mokymų metu dalinsimės, kaip atpažinti savižudybės rizikos ženklus ir padėti asmeniui, svarstančiam apie savižudybę, užmegzti ryšį su žmonėmis, galinčiais padėti.

🔹 16: 15 val. – paskaita „Vaikų ir paauglių valgymo sutrikimai – kaip juos atpažinti ir įveikti?” (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Paskaitoje susipažinsime, kokie yra valgymo sutrikimų rizikos faktoriai ir kaip juos atpažinti, kokios yra pagalbos galimybės bei kaip šnekėti su vaiku, kenčiančiu dėl valgymo sutrikimo.

🔹17:30 val. – šokio-judesio terapija „Emocijų šokis” 6-10 m vaikams ir jų tėvams (globėjams, rūpintojams) (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Patyrusi psichikos sveikatos specialistė, šokio ir judesio terapeutė Agnė dalinsis šokio ir judesio terapijos pratimais, kurie padeda atpažinti ir suvokti savo emocijas, rasti tinkamus jų raiškos būdus, ugdyti pastabumą emocijas atpažinti leidžiantiems kūno pojūčiams. Taip pat mokysimės, kaip padėti sau patiriant „sunkias“, nemalonias emocijas.

🔹18:30 val. – diskusija apie psichikos sveikatos sutrikimų stigmą „Ar liks kodas?” (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Kartu su specialistais diskutuosime apie psichikos sveikatos sutrikimų stigmatizavimą, asmenų, turinčių psichikos sveikatos sutrikimų ir jų artimųjų, patirtį (ne)diskriminuojančioje visuomenėje.

Prisijunkite, įkvėpsime gyventi sveikiau!

Renginys bus fotografuojamas. Registruodamiesi, dalyviai patvirtina, jog sutinka dėl atvaizdo panaudojimo „Vilnius Sveikiau“ renginio viešinime.

Registracija į renginius yra būtina.

Renginio partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Vilnius 700.