Loading Events
Information

Negalią ar ilgalaikės slaugos poreikį turinčių asmenų artimųjų savitarpio pagalbos grupė

Registracija baigta.

Kas?

Savęs pažinimo, savitarpio pagalbos grupė, moderuojama psichologės Giedrės Starkevičiūtės, skirta norintiems pažinti jausmų, sprendimų ir elgesio pasaulį, ieškoti paslėptų asmenybės dalių, puoselėti pozityvų ryšį su savimi ir kitais. Šioje grupėje bus taikomi ekspresyviosios terapijos metodai – dailės terapija, biblioterapija, rašymo ir filmų terapija.

Kam skirta?

Grupė skirta Vilniaus miesto ir rajono gyventojams nuo 16 m., negalią ar ilgalaikės slaugos poreikį turinčių asmenų artimiesiems, kurie domisi psichologija, nori labiau save pažinti, didinti emocinį atsparumą, kurti pozityvius santykius su aplinkiniais, siekti jausmų harmonijos.

Ką veiksime?

Dalinsimės savo jausmais, mintimis, asmenine patirtimi, nuotaika. Kalbėsimės apie gyvenimo iššūkius. Mokysimės pažinti vidinį pasaulį, suprasti ir valdyti konfliktus. Puoselėsime santykius su aplinkiniais ir stiprinsime ryšį su savimi.

Grupės metu:

  • mokysimės suprasti, kas turi įtakos mūsų elgesiui, sprendimams, savijautai;
  • ieškosime vidinių emocinių resursų;
  • išbandysime įvairius savipagalbos būdus, naudojant dailės terapijos, biblioterapijos, rašymo terapijos, filmų terapijos metodus.
Kaip viskas vyks?

Grupės susitikimai vyks nuotoliniu būdu kartą per savaitę, antradieniais 18 – 20 val. Registracijos patvirtinimas ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš prasidedant užsiėmimams.

Svarbu įsivertinti galimybes dalyvauti visuose užsiėmimuose. Grupės užsiėmimams būtina įjungta kamera, įsitraukimas ir diskusijos.

Registracija baigta.

REGISTRACIJA >>>