Loading Events
Information

Onkologinėmis ligomis sergančiųjų asmenų artimųjų savitarpio pagalbos grupė

Kas?

Tai savitarpio pagalbos grupė paremta onkopsichologijos ir analitinės terapijos principais. Grupę moderuos psichologė Gertrūda Klimavičiūtė, ne vienerius metus dirbanti su onkologiniais pacientais ir jų artimaisiais.

Kam skirta?

Grupė skirta Vilniaus miesto ir rajono gyventojams, nuo 16 metų ir vyresniems, kurie yra onkologinėmis ligomis sergančiųjų artimieji.

Ką veiksime?

Užsiėmimų metu visi kartu kursime saugią aplinką, kurioje su psichologo pagalba kviesime dalintis iškylančiais sunkumais, išgyvenimais ir keistis tarpusavio palaikymu. Bendraudami mokysimės suprasti savo jausmus. Bendraudami dalinsimės savo resursais, padedančiais atlaikyti ir išbūti. Keisdamiesi patirtimi turėsite galimybę sužinoti įvairius problemų sprendimo ir sunkumų įveikimo būdus. Drauge aptarsime būdus, kaip rūpintis savo artimuoju ir neužmiršti pasirūpinti savimi. Mokysimės neprarasti savo gyvenimo džiaugsmo ir malonumo.

Pagrindinis savitarpio pagalbos grupės tikslas – vienas kitų palaikymas, dalijimasis informacija, kylančiais jausmais ir mintimis tiek tik susidūrus su artimojo onkologine diagnoze, tiek einant per gydymo etapus su sergančiuoju, tiek esant artimajam remisijoje.

Kaip viskas vyks?

Vyks 9 nuotolinių užsiėmimų ciklas vieną kartą per savaitę (pirmadieniais 16:00 – 18:00 val.). Vieno susitikimo trukmė – 2 val. Grupė uždara, tad svarbu, jog užsiregistravę dalyviai galėtų dalyvauti visuose ar bent jau daugumoje susitikimų. Registracijos patvirtinimas ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš prasidedant užsiėmimams.

Pirmasis grupės susitikimas – rugsėjo 9 d. 16:00 – 18:00 val.

REGISTRACIJA >>>