Loading Events
Information

Patyriminė dėmesingumu (mindfulness) grįsta streso valdymo grupė

Kas?

Tai patyriminė grupė, kurią ves sveikatos psichologė Agnė Žvikaitė, skirta mokytis valdyti stresą (ir kitas emocines būsenas), remiantis dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) ir šiuolaikinės kognityvinės elgesio terapijos principais.

Kam skirta?

Visiems Vilniaus miesto ir rajono gyventojams nuo 16 metų, kurie nori išmokti valdyti stresą.

Ką veiksime?

Grupė skirta įgyti praktinių streso ir nerimo valdymo įgūdžių, gilinti dėmesingumo įgūdžius pasitelkiant įvairias mindfulness praktikas. Ši grupė bus naudinga ir tiems, kurie nori pagerinti savo kasdienio gyvenimo ir darbo kokybę didinant sąmoningumą, auginant pastabumą, dėmesio koncentraciją, auginant pasirūpinimo savimi kompetencijas. Per užsiėmimus išbandytus metodus kviesime praktikuoti savo kasdienybėje, nes būtent nuo praktikavimo dažnumo ir priklauso šių grupinių užsiėmimų efektyvumas ir nauda.

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 9 susitikimus nuotoliniu būdu kartą per savaitę pirmadieniais. Pirmasis susitikimas – gegužės 6 d.

Svarbu įsivertinti galimybes dalyvauti visuose užsiėmimuose, kadangi grupės efektyvumas ir rezultatai priklauso nuo įsitraukimo į grupinius užsiėmimus bei užduočių atlikimo tarp susitikimų. Grupės užsiėmimai yra interaktyvūs, taigi yra būtina įjungta kamera, įsitraukimas bei diskusijos.