Loading Events
Information

Projektas „Ruoškis bėgti“ Vingio parke

Kas?

Bėgimo ir bendro fizinio pasirengimo treniruotės „Ruoškis bėgti“

Kam skirta?

Vilniaus miesto gyventojams 18-64 metų pradedantiems bėgioti, norintiems sustiprinti raumenis, siekiantiems išvengti traumų bei išmokti taisyklingos bėgimo technikos.

Ką veiksime?
  • Dalyvausime gyvoje transliuojamoje paskaitoje apie bėgimą tema: „Kūno prisitaikymas bėgti. Kaip gauti optimalią adaptaciją“ su sporto medicinos gydytoju Mantu Ambraška.
  • Fizinio pasirengimo treniruotėse kartu su kineziterapeutu sveikatingumo specialistu Roku Norvaišu atliksime didžiųjų (nugaros, pečių juostos, rankų bei kojų) raumenų grupių stiprinimo pratimus, pagerinsime fiziologinį sąnarių mobilumą.
  • Bėgimo treniruotėse kartu su profesionaliais bėgimo treneriais Egle Balčiūnaite bei Dominyku Jaskelevičiumi mokysimės taisyklingos bėgimo technikos, bėgsime įvairias distancijas bei atliksime įvairius bėgimo pratimus.
Kaip viskas vyks?

Projekto tikslas yra paskatinti Vilniaus miesto ir rajono gyventojus būti fiziškai aktyviais, išmokti taisyklingos bėgimo technikos, sustiprinti viso kūno raumenis bei palaikyti fiziologinį sąnarių mobilumą siekiant sumažinti traumų riziką bėgimo metu.

Į programą užsiregistravusius dalyvius kviesime į 10 užsiėmimų ciklą, kurį sudarys 5 – bendro pasirengimo, 4 – bėgimo treniruotės ir 1 paskaita.

Projektas organizuojamas bendradarbiaujant su „Vilniaus pusmaratonis 2024“. Projekto dalyviams bus suteikiamos partnerių nuolaidos.

SVARBU!

Prieš registruojantis į programą įsitikinkite, ar galėsite lankyti ne mažiau kaip 80 proc. viso ciklo užsiėmimų siekiant, kad šie užsiėmimai ir toliau sėkmingai atsinaujintų kiekvieno ciklo pabaigoje.

Turint lėtinių ligų, ūmių sveikatos problemų ar norint pasikonsultuoti prieš registruojantis į užsiėmimus, patartina kreiptis į programos koordinatorių nurodytais kontaktais.

Įsitikinkite, kad registracijos metu įvedėte teisingus kontaktinius duomenis.

Užsiėmimų laikas:

1 grupė pirmadieniais ir trečiadieniais 18.00 val. – 19.00 val. (REGISTRACIJA UŽDARYTA)

2 grupė pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19.00 – 20.00 val. (REGISTRACIJA UŽDARYTA)

Eilės nr. Treniruotės pavadinimas Užsiėmimų datos
1 Paskaita su Sporto medicinos gydytoju Balandžio 15d.
2 Bėgimo treniruotė su trenere Balandžio 17d.
3 Bendro fizinio pasirengimo treniruotė Balandžio 22d.
4 Bėgimo treniruotė su treneriu Balandžio 24d.
5 Bendro fizinio pasirengimo treniruotė Balandžio 29d.
6 Bendro fizinio pasirengimo treniruotė Gegužės 6d.
7 Bėgimo treniruotė su trenere Gegužės 8d.
8 Bendro fizinio pasirengimo treniruotė Gegužės 13d.
9 Bėgimo treniruotė su trenere Gegužės 15d.
10 Bendro fizinio pasirengimo treniruotė Gegužės 20d.

UŽSIĖMIMAI YRA NEMOKAMI