Loading Events
Information

Savivertės stiprinimo grupė

Kas?

Tai psichoedukacinė ir savitarpio paramos grupė apie savivertę. Grupė skirta visiems, kurie siekia sau padėti, ne taip griežtai save vertinti ir visapusiškiau apmąstyti savo gyvenimo patirtį.

Kam skirta?

Visiems Vilniaus miesto ir rajono gyventojams nuo 18 metų, kurie siekia sustiprinti savo savivertę ir siekia gilesnio savęs pažinimo.

Ką veiksime?

Užsiėmimų metu susipažinsime su savivertės formavimosi principais, tyrinėsime mintis ir įsitikinimus apie save bei tikrinsime jų pagrįstumą. Mokysimės visapusiškiau vertinti savo gyvenimo patirtį ir keisti vidinį dialogą. Taip pat mokysimės atjautos sau, reagavimo būdų į kritiką iš kitų, pagarbaus ribų brėžimo. Grupės dalyviai saugioje erdvėje diskutuos, dalinsis savo istorijomis, jausmais ir iššūkiais. Tarp grupės susitikimų dažnai bus rekomenduojama atlikti tam tikras savarankiškas praktikas.

Kaip viskas vyks?

Grupės susitikimai vyks nuotoliniu būdu kartą per savaitę. Iš viso bus 9 susitikimai, vieno susitikimo trukmė – 1 val. 30 min. Su užsiregistravusiais dalyviais susisieks psichologas ir bus suderinti atrankiniai pokalbiai dėl dalyvavimo grupėje.

Prieš pirmąjį grupės susitikimą bus atsiųsta prisijungimo nuoroda.

Renkamos dvi grupės:

  • 1 grupė. Susitikimai vyks antradieniais 15:30 – 17:00 (pirmasis grupės susitikimas įvyks kovo 19 d.).
  • 2 grupė. Susitikimai vyks ketvirtadieniais 15:30 – 17:00 (pirmasis grupės susitikimas įvyks kovo 21 d.).

Svarbu įsivertinti galimybes dalyvauti visuose užsiėmimuose.

Jūsų suvesti duomenys bus naudojami registracijai į grupę patvirtinti ir tolimesnei komunikacijai dėl grupės organizavimo. Duomenų nekaupiame ir jokiais kitais tikslais be Jūsų sutikimo jų nenaudojame.