Loading Events
Information

Naujų „Vilnius sveikiau“ namų atidarymo šventė: „Stiprinkime savo sveikatą drauge“

Rugpjūčio 24 d. Vingio parko Estradoje vyks nemokama sveikatos stiprinimo diena: „Stiprinkime savo sveikatą drauge“!

Jūsų lauks:

🔹13 val. – KMI analizė senjorams ir darbingo amžiaus asmenims (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Profesionaliu segmentiniu TANITA analizatoriumi pamatysime ne tik viso kūno, bet ir kiekvieno jo segmento (rankų, kojų, liemens srities) duomenis. Po tyrimo rezultatus aptarsime su specialistais.

🔹13 val. – šiaurietiškas ėjimas vyresnio amžiaus žmonėms (susitinkame priešais Vingio parko estrados laiptus)

Su visuomenės sveikatos specialiste Rasa praktiškai išbandysime šiaurietiško ėjimo techniką, pasivaikščiosime vaizdingais Vingio parko takais su šiaurietiškomis lazdomis ir išgirsime apie šio sporto naudą.

🔹15:30 val. – mikroorganizmų sklaida ir rankų higienos svarba 3,5-7 metų vaikams (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Su patyrusia specialiste Egle aptarsime, kas yra mikrobai ir ką jie gali padaryti mūsų organizmui bei pritaikysime taisyklingo rankų plovimo užduotis mini eksperimento metu.

🔹16:15 val. – ėduonis ir taisyklinga burnos priežiūra 6-10 metų vaikams (Vingio parko estradoje, antrame aukšte)

Su patyrusia specialiste Karolina vaikai bus ugdomi apie taisyklingą dantų ir tarpdančių valymą, ėduonies atsiradimą, skirtingas burnos priežiūros priemones. Taip pat atliksime smagias užduotis.

🔹17 val. – paskaita „Geriausios kelionės – be infekcinių susirgimų“ (Vingio parko estradoje, antrame aukšte bei „Vilnius sveikiau“ „Facebook“ paskyroje)

Su lektore, infekcinių ligų specialiste Monika diskutuosime apie keliautojų tykančias infekcines ligas ir praktinius patarimus, kaip keliaudami galėtume jų išvengti.

Prisijunkite, įkvėpsime gyventi sveikiau!

Renginys bus fotografuojamas. Registruodamiesi, dalyviai patvirtina, jog sutinka dėl atvaizdo panaudojimo „Vilnius Sveikiau“ renginio viešinime.

Registracija į renginius yra būtina.

Renginio partneriai: Vilniaus miesto savivaldybė, Vilnius 700.