Loading Events
Information

Savižudybių prevencijos socialinė kampanija „Viskas gerai nesijausti gerai“

„Vilnius sveikiau“ lapkričio mėnesį organizuoja savižudybių prevencijos socialinę kampaniją „Viskas gerai nesijausti gerai (svarbu apie tai kalbėtis ir kreiptis pagalbos)“.

Kampanijos metu kviečiame gyventojus atkreipti dėmesį į įvairius žmogaus vidinius išgyvenimus ir kreipimosi pagalbos svarbą. Emocijos – žmogaus gyvenimo įvykių išraiška, todėl visiškai natūralu, kad tam tikrais periodais galime jausti malonias ir nemalonias emocijas. Pavyzdžiui: džiaugsmą, malonumą, dėkingumą ar melancholiją, liūdesį, pyktį. Patiriant sunkumus dažnai manome, jog turime apsimesti, kad viskas gerai, išlikti stiprūs ir pozityvūs, kai tai padaryti yra beveik neįmanoma (pvz.: gedint artimojo). Perdėtas optimizmas, patiriant sunkų periodą, dažnai tampa toksišku. Tai gali reikšti savo jausmų neigimą ir emocijų kaupimą. Suvokimas, kad ne visada turime jaustis gerai, gali padėti mums priimti savo tikrąją savijautą net ir tada, kai ji yra išties sudėtinga. Tik svarbu nepamiršti, kad kartais ne visus gyvenimo sunkumus pavyksta išspręsti mums patiems, todėl labai svarbu apie tai kalbėtis ir nebijoti kreiptis pagalbos.

Nuoširdžiai kviečiame kiekvieną iš Jūsų atkreipti dėmesį į šios temos svarbą ir atvykti į filmo „Man viskas gerai“ peržiūrą ir diskusiją po jos.

Kada? Lapkričio 28 d. 18:00 val.
Kur? MO muziejuje, Pylimo g. 17

Renginio programa:

18:00 val. Sveikinimo žodis
18:05 val. Filmo „Man viskas gerai“ peržiūra
19:45 val. Diskusija

Diskusijoje dalyvauja:

Jurgita Rimkevičienė (psichologė, suicidologė, įvairių mokymų savižudybių prevencijos tema lektorė, savižudybių prevencijos programų kūrėja)

Ieva Sabalienė („Vilniaus sveikiau“ psichologė)

Gabrielė Vilkickytė (atlikėja ir dainų autorė)

Diskusiją moderuos „Vilnius sveikiau“ visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Indrė Krivickaitė

Vietų skaičius ribotas.

Renginio organizatorius: Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“