Renginiai kraunami
Information

Registruotis

Vardo ir pavardės nurodyti nebūtina. Galima nurodyti identifikacinį kodą, kurį sudarytų Jūsų lytį simbolizuojanti raidė, du paskutinieji gimimo metų skaitmenys, pirmosios vardo ir pavardės raidės bei pirmoji motinos vardo raidė (pvz., Vyro Vardenio Pavardenio, gimusio 1978 m., kurio motino pirmoji vardo raidė yra K, identifikacinis kodas yra V78VPK).
Žemiau pateikta PSO (5) geros savijautos vertinimo apklausa. Prašome pažymėti prie kiekvieno iš penkių teiginių geriausiai Jums tinkantį atsakymą apie tai, kaip jūs jautėtės per pastarąsias dvi savaites, kai 0 - „Niekada", 1 - „Kartais", 2 - „Mažiau nei pusę to laiko", 3 - „Daugiau nei pusę to laiko", 4 - „Beveik visą laiką", 5 - „Visą laiką". Atkreipkite dėmesį, kad didesnis skaičius žymi geresnę savijautą. Pavyzdys: jei jautėtės linksmi ir pakilios nuotaikos daugiau nei pusę laiko per paskutiniąsias dvi savaites, pažymėkite langelį, kurio skaičius yra 3.
Tribe Loading Animation Image

Emocinės paramos grupė besilaukiančioms moterims

Kas?

Gali būti, kad laukiesi vaikelio, tačiau tai kelia nerimą ar baimę, o artimieji nutolę – emociškai arba fiziškai. Jautiesi vieniša ar neišgirsta? Jei nors vieną šių būsenų patiri dabar ir esi dėl to pasimetusi, o susitvarkyti vis pritrūksta jėgų, kviečiame Tave į grupinius užsiėmimus, skirtus moterims, nėštumo metu išgyvenančioms sunkumus. Buvimas su moterimis, kurios išgyvena panašią patirtį, yra didelė parama.

Kam skirta?

Grupės tikslas sukurti saugią erdvę, į kurią atėjusios būsimos mamos galėtų pasidalinti visais išgyvenimais, neramumais, kurie kamuoja nėštumo metu. Reguliarūs susitikimai padėtų pajusti vidinę ramybę. Kitų mamų palaikymas ir pasidalinimai praskaidrins vaikelio laukimo pojūčius. Grupę ves psichologė psichoterapeutė – Jelena Lukoševičienė.

Ką veiksime?

Krizines nėštumo situacijas išgyvenančios moterys, gavusios psichologinį, emocinį palaikymą pasijus saugiau, nurims, pozityviau priims savo nėštumą, motinystę, geriau pasiruoš vaikelio gimdymui bei auginimui. Geresnė psichikos savijauta turės įtakos tiek moters, tiek besivystančio vaiko gerovei.

Grupės metu:
– gilinsimės į santykių ir bendravimo įgūdžių gerinimą (poreikius, lūkesčiai, baimės susiję su nėštumu ir gimdymu);
– ugdysime streso valdymo ir atsipalaidavimo įgūdžius;
– mokysimės pasirengti motinystei per savęs pažinimą ir psichologinį atsparumą.

Kaip viskas vyks?

Kviesime į 10 nuotolinių susitikimų 1 kartą per savaitę (antradieniais). Užsiėmimuose yra būtina įjungta kamera, veikiantis mikrofonas ir įsitraukimas bei diskusijos. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš pirmąjį užsiėmimą (nepamirškite pasitikrinti „spam” dėžutės).

Pirmas grupės susitikimas – gegužės 20 d. 9:00 – 11:00 val.