Daržovės kiekvieną dieną – misija įmanoma!

Ar žinojai, kad Vilnius sveikiau 2020 metais atliktas vaikų gyvensenos tyrimas parodė, kad tik tik 4 iš 10 Vilniaus miesto mokyklinio amžiaus vaikų kiekvieną dieną valgo daržoves?

Daržovės yra būtinos kiekvienos dienos maisto racione, nes jose gausu skaidulų, vitaminų ir mineralų. Kiekvieną dieną rekomenduojama suvalgyti mažiausiai 250 g įvairių daržovių (išskyrus bulves). Pagrindiniuose patiekaluose daržovės turėtų užimti pusę mūsų lėkštės.

Tam, kad padėtume didinti daržovių suvartojimą kiekvieną dieną vaikų tarpe, skelbiame per likusią vasarą vyksiančią daržovių valgymo skatinimo kampaniją ir kviečiame prisijungti su savo vaikais ir pasistengti kiekvieną dieną įtraukti į savo vaikų mitybą pakankamą kiekį daržovių, o mes Jums tai padėsime padaryti dalindamiesi skaniais ir maistingais receptais bei kita naudinga informacija apie daržoves. 

Dalyvauk Vilnius sveikiau” vasaros žaidime „Daržovės kiekvieną dieną – misija įmanoma” ir laimėk abonementą už 50 Eur apsipirkti „Lidl“ parduotuvėse.   

Nuo liepos 8 d. iki rugsėjo 1 d. kiekvieną savaitę bus skelbiama savaitės daržovė, kurių viso turėsime net 8! Kviesime visus siųsti nuotraukas su savaites daržove po „Vilnius sveikiau“ Facebook puslapyje paskelbtais konkursais ir kiekvieną savaitę atsitiktiniu būdu išrinksime po vieną nugalėtoją, kuris laimės 50 Eur vertės „Lidl“ dovanų kortelę. Ja bus galima atsiskaityti apsiperkant „Lidl“ parduotuvėse bei įsigyjant daugiau daržovių ir vaisių. 

                      

Skip to content