Ligų prevencija

Mokiniai per atostogas galės testuotis namuose – jiems bus suteikti greitieji COVID-19 testai

2021-10-29

Šiandien dalinamės gera žinia, kad moksleiviai net ir atostogų metu turės galimybę profilaktiškai testuotis, tokiu būdu užkirsdami kelią viruso plitimui – patys išliks saugūs bei apsaugos šalia esančius.

1-12 klasių mokiniai iki mokinių atostogų iš mokymo įstaigų gaus greituosius antigenų testus (GAT), kuriuos galės atlikti namuose. Mokiniai, kurių tėvai yra pasirašę sutikimus dėl vaikų testavimo mokykloje, gaus po 2 GAT, o visi kiti – po 1 GAT.

Atkreipiame dėmesį, jog dėl visų mokinių bei mokyklos darbuotojų saugumo, rekomenduojama, kad paskutinį kartą mokiniai testuotųsi prieš pat grįžtant į mokyklą, t. y. antrą ar vienintelį testą atliktų antradienį (lapkričio 9 d.). Mokiniai, kuriems testas bus teigiamas, trečiadienį (lapkričio 10 d.) į mokyklą atvykti negali.

Kad procesas būtų dar aiškesnis ir tėveliai galėtų padėti savo vaikams paprastai ir greitai atlikti testą namų sąlygomis, pateikiame 3 skirtingų greitųjų antigenų testų trumpas bei išsamias naudojimo instrukcijas. Jums aktualią instrukciją pasirinkite pagal gauto greitojo antigeno testo pavadinimą.

GREITASIS ANTIGENŲ TESTAS HOTGEN

Pilną testo naudojimo instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

GREITASIS ANTIGENŲ TESTAS ONSITE

Pilną testo naudojimo instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

GREITASIS ANTIGENŲ TESTAS SEJOY

Pilną testo naudojimo instrukciją rasite paspaudę šią nuorodą.

Ką daryti, gavus neigiamą testo rezultatą? Mokiniai ir jų tėvai nieko papildomai neturi daryti ir gali grįžti į ugdymo procesą lapkričio 10 d.

Ką daryti, gavus teigiamą testo rezultatą t. y. išryškėjus dviem juostelėms? Mokiniai turi registruotis telefonu 1808 arba internetu www.1808.lt ir atlikti PGR tyrimą Vilniaus (Gerulaičio g. 1) mobiliajame punkte. Primename, kad mokiniai priimami tą pačią dieną nedelsiant, tačiau būtina turėti registracijos žinutę, kurią atvykus reiks parodyti kartu su mokinio asmens dokumentu.

Linkime turiningų, saugių ir sveikų mokinių atostogų!

Susijusios naujienos
Ligų prevencija
2024-05-17
Gegužės 17 d. minima Pasaulinė hipertenzijos diena
Kasmet gegužės 17 dieną minima Pasaulinė hipertenzijos diena. Ta proga dalinamės keliais svarbiausiais faktais apie hipertenziją: Arterinė hipertenzija yra lėtinė liga, pasireiškianti padidėjusiu arteriniu kraujo spaudimu. Apskaič...
Ligų prevencija
2024-05-05
Gegužės 5 d. minima Pasaulinė rankų higienos diena
Kasmet gegužės 5 dieną minima Pasaulinė rankų higienos diena. 5 mėnesio 5 diena simbolizuoja 5 kiekvienos rankos pirštus bei kviečia prisiminti rankų plovimo svarbą sveikatai. Šią dieną norime priminti, kad rankų higiena yra svarbi siekiant...
Ligų prevencija
2024-04-25
Balandžio 24–30 d. minima Pasaulinė imunizacijos savaitė
2024 m. balandžio 24–30 d. minima Pasaulinė imunizacijos savaitė. Šios savaitės metu pasauliniu mastu prisimenama, kaip svarbu didinti visuomenės supratimą apie vakcinaciją ir skiepus, jų naudą ir svarbą. Akcentuojama, kad daugelis infekcin...
Skip to content