Visos temos

Nauja sveikatingumo erdvė „Vilnius sveikiau“ Ukrainos centre

2022-08-01

LT

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ specialistų komanda darbo dienomis vykdo veiklas Ukrainos centre ir kviečia ukrainiečių šeimas ir vaikus į užsiėmimus apie sveiką gyvenseną ir emocinę gerovę. Rugjūčio mėnesio programa:

  • Pažink dantukus (5–10 m. vaikams). Užsiėmimo metu bus diskutuojama apie vaikų burnos ertmės priežiūros įpročius, rodomas filmukas ir atliekama užduotis.
  • 2 dalių ciklinio užsiėmimo apie plaučius pirmoji dalis – knygutės „Sveiki plaučiai“ kūrimas, antroji dalis – treniruotė „Sveiki plaučiai“. Užsiėmimo metu vaikus susipažindinsime su kvėpavimo sistema ir plaučių funkcija bei kursime individualias knygutes „Sveiki plaučiai“, kurios padės nepamiršti įgytų žinių.
  • Veikla plokščiapėdystės prevencijos tema(5–10 m. vaikams). Veikla, skirta vaikus supažindinti su plokščiapėdystės požymiais ir prevencijos būdais. Užsiėmimo metu vaikai mankštins pėdutes vaikščiodami ant ortopedinių kilimėlių.
  • Daržovės ir vaisai(5–10 m. vaikams). Vaikai bus supažindinti su vaisiais ir daržovėmis, jų poveikiu organizmui, taip pat botanikos pagrindais.
  • Emocijų pažinimo ir bendrystės skatinimo tema(5–10 m. vaikams). Užsiėmimo metu vaikai bus kviečiami kurti bendrą piešinį, kuris leis geriau atpažinti dabar išgyvenamus jausmus ir megzti bendrystę tarp piešiančiųjų.
  • Taisyklinga laikysena (5–10 m. vaikams). Užsiėmimo metu vaikai bus supažindinti su svarbiausiais taisyklingos laikysenos elementais, mokomi taisyklingai stovėti, sėdėti ir kelti sunkų daiktą. Po užsiėmimo atliekama kūrybinė užduotis.
  • Virtuvė be maisto atliekų (5–10 m. vaikams). Užsiėmimo metu vaikai susipažins su maisto švaistymo problema ir bus pamokomi, kaip tausoti maistą.

 

Užeikite – įkvėpsime gyventi sveikiau!

Daugiau informacijos ir nuorodas į registraciją rasite čia >>>

Jūsų lauksime Ukrainos centre, Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje

(T. Ševčenkos g. 31, Vilnius).

Susijusios naujienos
Visos temos
2024-05-14
Vilniaus miesto ir rajono visuomenės sveikatos stebėsenos 2023 m. ataskaitos
Vilniaus miesto sav. visuomenės sveikatos stebėsenos 2023 m. ataskaita Vilniaus rajono sav. visuomenės sveikatos stebėsenos 2023 m. ataskaita
Visos temos
2023-09-15
„Vilnius sveikiau“ švenčia 15 metų gimtadienį: savo sveikatą stiprinti nemokamai gali kiekvienas vilnietis
Šių metų rugsėjo 8 d. Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ minėjo savo veiklos 15 metų gimtadienį. Prieš 15 metų „Vilnius sveikiau” savo duris atvėrė su misija motyvuoti Vilniaus miesto ir rajono gyven...
Skip to content