Pranešk apie pažeidimą

Pranešk apie korupciją

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau – Biuras) savo veiklą siekia vykdyti pagal aukščiausius etikos reikalavimus bei principus, todėl būsime dėkingi, jei pranešite apie Biuro darbuotojų galbūt rengiamus, daromus ar padarytus korupcinio pobūdžio teisės pažeidimus.

Kaip galite pranešti?

  • išsiunčiant informaciją paštu Biurui (M. K. Čiurlionio g. 100, Vilnius), įrašius „Pranešimas Biuro patarėjui“.

Pasitikėjimo linija pateikti pranešimai nagrinėjami Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pasitikėjimo kanalais gaunamų pranešimų registravimo ir nagrinėjimo tvarkos apraše, patvirtintame Biuro direktoriaus 2023 m. liepos 28 d. įsakymu Nr. VĮ-58/23 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pasitikėjimo kanalais gaunamų pranešimų registravimo ir nagrinėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, nustatyta tvarka. Gautus pranešimus nagrinės Biuro patarėja. Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik pranešimų tyrimų tikslais, užtikrinant jų konfidencialumą Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.

Kiekvienas asmuo turi teisę informaciją pateikti anonimiškai, t. y. nenurodydamas savo vardo, pavardės ir (ar) kontaktinių duomenų. Tačiau jei pateikdami informaciją nurodysite savo kontaktinius duomenis ir tai, kad norite būti informuotas, turėsime galimybę su Jumis susisiekti ir prireikus patikslinti įvykio aplinkybes bei informuoti apie Jūsų pateiktos informacijos nagrinėjimo rezultatus ir priimtus sprendimus.

Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Žinomai melagingą informaciją pateikęs arba valstybės ar tarnybos paslaptį ar profesinę paslaptį atskleidęs asmuo atsako teisės aktų nustatyta tvarka.

Dėmesio: tai nėra skubios pagalbos ar greitojo reagavimo į Jūsų pranešimus platforma, todėl, norėdami išsikviesti pagalbą ar pranešti apie galimą nusikalstamą veiką, dėl kurios būtina reaguoti nedelsiant, prašome skambinti bendruoju pagalbos numeriu 112 ar pasinaudoti kitais skubios pagalbos kanalais.

Taip pat apie korupcijos atvejus galite pranešti tiesiogiai Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai arba el. paštu praneš[email protected].

Skip to content