Visos temos

Radijo laida „Vilnius sveikiau“ – apie sveikesnį Vilnių ir jo gyventojus!

2021-09-15

Nuo šio rudens naudingą informaciją sveikatinimo temomis rasite ne tik mūsų internetiniame puslapyje bei socialiniuose tinkluose, bet ir galėsite išgirsti START FM radijo laidoje „Vilnius sveikiau“. Pirmoji laida jau rugsėjo 16 dieną!

Su nekantrumu laukiame radijo laidos „Vilnius sveikiau“ starto, kurioje kalbėsime visomis sveikatinimo temomis ir aktualijomis: nuo fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, ligų prevencijos, psichikos sveikatos iki aktualių rodiklių ir naujų prevencijos priemonių, kurios padės mums visiems gyventi sveikiau ir nusišypsoti dažniau.

Laidose ne tik dalinsimės patarimais, aktualijomis, nemokamais renginiais ir mokymais, bet ir diskutuosime kartu su sveikatos specialistais bei garsiais visuomenės veikėjais. Kviesime ir jus prisijungti  – jau dabar el. paštu [email protected] galite pasidalinti, apie ką norėtumėte išgirsti laidą, kokios informacijos trūksta ar parašykite, jei tiesiog gerą žinią norite pranešti.

Kartu su partneriu START FM kviesime išgirsti mus kiekvieną ketvirtadienį  nuo 14 valandos, dažniu 94.2 Vilnius, taip pat visus laidų įrašus rasite puslapyje www.startfm.lt, nuorodas rasite ir mūsų internetiniame puslapyje bei socialiniuose tinkluose.    

Pirmoji laida – jau šį ketvirtadienį (rugsėjo 16 d., 14 val.), prisimindami rugsėjo 10 dieną įvykusią Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, kartu su „Vilnius sveikiau“ Savižudybių rizikos valdymo algoritmo koordinatore Viktorija Andreikėnaite dar kartą jautriai, tačiau nuoširdžiai ir akcentuodami svarbiausius dalykus pasikalbėsime apie savižudybių prevenciją – kodėl svarbu apie tai kalbėti, kaip apie tai kalbėti ir kaip padėti artimajam, nepažįstamajam ar net sau.

Iki greito susiklausymo!

Susijusios naujienos
Visos temos
2024-05-14
Vilniaus miesto ir rajono visuomenės sveikatos stebėsenos 2023 m. ataskaitos
Vilniaus miesto sav. visuomenės sveikatos stebėsenos 2023 m. ataskaita Vilniaus rajono sav. visuomenės sveikatos stebėsenos 2023 m. ataskaita
Visos temos
2023-09-15
„Vilnius sveikiau“ švenčia 15 metų gimtadienį: savo sveikatą stiprinti nemokamai gali kiekvienas vilnietis
Šių metų rugsėjo 8 d. Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ minėjo savo veiklos 15 metų gimtadienį. Prieš 15 metų „Vilnius sveikiau” savo duris atvėrė su misija motyvuoti Vilniaus miesto ir rajono gyven...
Skip to content