Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tampa „Vilnius sveikiau“

2020-06-08

12-uosius metus skaičiuojantis Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (Biuras) keičia savo įvaizdį į „Vilnius sveikiau: geros savijautos biuras“. Atsižvelgiant į platų vykdomų veiklų spektrą ir vis augantį žmonių susidomėjimą sveika gyvensena, Biuras prisitaiko prie šiuolaikinio žmogaus poreikių ir nuo šiandien tampa prekės ženklu, atitinkančiu „Vilnius sveikiau“ komandos tikslus.

„Šiandien turime prisitaikyti prie greitai besikeičiančio pasaulio, inovacijų, norime atliepti žmonių interesus. Mūsų tikslas – kiekvieną Vilniaus miesto gyventoją įkvėpti gyventi sveikiau ir paversti šį miestą sveikiausia vieta gyventi Europoje“, – teigia „Vilnius sveikiau“ vadovė Guoda Ropaitė-Beigė.

Pozityviai ir moderniai savo naująjį prekės ženklą pristatantis Biuras veikia pagal Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintus nuostatus: rūpinasi vilniečių sveikata, siekia mažinti jų sergamumą ir mirtingumą, gerinti gyvenimo kokybę, teikiant kokybiškas visuomenės sveikatos paslaugas.

Anot „Vilnius sveikiau“ vadovės, buvęs prekės ženklas nebeatitiko dabartinės veiklos tikslų ir organizacijos vertybių, buvo praradęs modernaus ženklo savybes ir aktualumą: „Draugišku ir ryškiu prekės ženklu norime prisitaikyti prie šių laikų tendencijų bei aktualijų, dar ambicingiau ir įtaigiau padėti įvairaus amžiaus žmonėms – nuo vaiko iki senjoro – skirtingais sveikatos klausimais: psichikos sveikatos, sveikos mitybos, ligų prevencijos, fizinio aktyvumo bei visuomenės sveikatos priežiūros bendrojo ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose.“

„Vilnius sveikiau“ organizuoja įvairias su sveikatingumu susijusias veiklas Vilniaus mieste ir rajone, o karantino laikotarpiu į virtualią erdvę perkėlė ir nemažai savo paslaugų: edukacinį turinį skirtingoms amžiaus grupėms vaizdo formatu, parengė pirmąjį skaitmeninį sveikatos priežiūros katalogą ugdymo įstaigoms, suorganizavo nemažai virtualių paskaitų ir internetinių seminarų prieraišiosios tėvystės, rūkymo, fizinio aktyvumo temomis bei startavo kartu su VšĮ „Tarptautinis maratonas“ jau antrus metus organizuojamu projektu „Ruoškis bėgti“.

„Ši iniciatyva – viena mylimiausių vilniečių, vienijanti visus bėgimo entuziastus ir skatinanti žmones būti fiziškai aktyviais, edukuojanti, kaip taisyklingai pasiruošti bėgimui, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar fizinio pasirengimo“, – sako „Vilnius sveikiau“ vadovė G. Ropaitė-Beigė.

Nemokamas paskaitų ir treniruočių ciklas, startavęs virtualioje socialinių tinklų erdvėje, dabar kartu su „Vilnius sveikiau“ kineziterapeutais bei žinomais Lietuvos treneriais kviečia mankštintis ir Vingio parke, laikantis visų Vyriausybės saugumo rekomendacijų.

Susijusios naujienos
Ligų prevencija
2021-02-12
Vilniaus savivaldybė ragina darbuotojus atvykti testuotis dėl COVID-19
Testuotis prieš pirmąją darbo savaitę grožio industrijos specialistai ir ne maisto prekių parduotuvių darbuotojai sostinėje neskuba, pastebi Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“. Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėme...
Sveika mityba
2021-08-25
Vanduo – ar viską apie jo svarbą ir vartojimą žinote?
Turbūt visi žinome,  kad vanduo yra vienas iš pagrindinių gyvybės ir sveikatos šaltinių, tačiau ar žinojote, kad suaugusio žmogaus organizme yra net apie 50 proc., o vaiko apie 75 proc. vandens? Vanduo atlieka išties svarbų vaidmenį mūsų sv...
PAM prevencija
2020-09-09
Minima vaisiaus alkoholinio sindromo diena
Kasmet rugsėjo 9-ąją visame pasaulyje minima Vaisiaus alkoholinio sindromo diena (VAS). Ši diena pasirinkta neatsitiktinai – devinto mėnesio devinta diena simbolizuoja devynis nėštumo mėnesius, per kuriuos moteris turėtų nevartoti alkoholio...
Skip to content