Vilniaus visuomenės sveikatos biuras – TOP Darbdavio 24-oje pozicijoje!

2022-01-31

Šį mėnesį vienas populiariausių Lietuvos darbo skelbimų portalų CV-Online apdovanojo didžiausio populiarumo tarp ieškančiųjų darbo sulaukusias įmones – TOP 50 Darbdavius. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ pateko į sąrašą geriausiųjų – tarp sėkmingų Lietuvos finansų, bankų, verslo paslaugų, prekybos įmonių užėmė 24-ąją poziciją.

Jau tradicija tapę, nuo 2010 metų vykstantys CV-Online TOP Darbdavio rinkimai – simbolinis darbdavių metinių rezultatų įvertinimas. Pagrindinis rinkimų kriterijus – lankytojų parodytas dėmesys įmonių darbo pasiūlymams.

„Tai, kad ieškantieji darbo mato mus kaip patrauklų darbdavį ir priimdami sprendimą teikia mums pirmenybę, man ir mano komandai yra svarbus įvertinimas, kuriuo didžiuojamės. Be to, esame savivaldybės įmonė ir dažnai su didžiuoju tarptautiniu verslu ištekliais lygintis negalime, tačiau savo darbuotojams stengiamės užtikrinti galimybę įgyvendinti idėjas, kartu kurti organizacijos vidinę kultūrą ir panaudojant savo sugebėjimus ir žinias prisidėti prie visuomenės sveikatos gerinimo ir švietimo“, – sako „Vilnius sveikiau“ biuro direktorė Guoda Ropaitė-Beigė.

„Vilnius sveikiau“ komanda jau beveik dvejus metus dirba ir su COVID-19 pandemijos valdymu – esame atsakingi už Vilniaus m. mobiliojo COVID-19 patikros punkto darbą, atliekame kaupinių testus mokyklose ir darželiuose. „Per pandemiją esame arti bendruomenės ir stengiamės padėti. Turime daug iššūkių, tačiau ir daug galimybių aktyviems ir rezultatų siekiantiems specialistams save realizuoti ir įgauti unikalios patirties“, – sako biuro „Vilnius sveikiau“ vadovė.

Šįmet geriausiuosius rinko ir mus į 24-ąją pozicijos vietą išreitingavo net 2 milijonai tinklalapyje apsilankiusių unikalių svetainės vartotojų, o į TOP 50 Darbdavius pretendavo daugiau kaip 2000 įmonių ir organizacijų.

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos! Visus šiuo metu galiojančius darbo skelbimus galite peržiūrėti ČIA

Susijusios naujienos
Ligų prevencija
2021-03-11
Vilnius ruošiasi trijų mokyklų atvėrimui – pradėti testuoti pedagogai, mokiniai ir jų šeimų nariai
Rengiantis kuo greitesniam dar trijų sostinės mokyklų atvėrimui kontaktiniam ugdymui, net ir šventinę Kovo 11-ąją, ketvirtadienį, prasideda jų mokinių ir pedagogų namų ūkių testavimas kaupinių būdu, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės prane...
2022-06-23
Laužavietės – ko nereikėtų deginti
Laužo liepsnos, dūmų kvapas ir ąžuoliniai vainikai – Joninės. Trumpiausią vasaros naktį kūrenami laužai – senoji tradicija, tapusi kiekvieno Lietuvos gyventojo kultūros dalimi. Tačiau primename, kad Joninių laužo ugnyje atsikratyti įvairių ...
2021-02-22
Vilniuje padidėjo kietųjų dalelių koncentracija
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ praneša, kad 2021 m. vasario 22 d., vyraujant nepalankioms teršalų sklaidos sąlygoms ir taršios oro masės pernašos iš pietų, Vilniuje padidėjo kietųjų dalelių (KD10) tarša. Vilniaus Ži...
Skip to content